Przepisy z mięsa indyka

Mięso z indyka to najlepszy składnik naszej diety, ponieważ jest bardzo smaczne i zawiera dużo białka. Mięso z indyka jest najbardziej znanym i popularnym mięsem spożywanym na całym świecie. Uwielbiają je mieszkańcy wszystkich krajów.

Mięso z indyka jest idealne dla osób, które są wegetarianami. Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to jest to najlepszy wybór dla Ciebie. Nie będziemy się rozpisywać, dlaczego jest to najlepszy wybór, ale jeśli jesteś wegetarianinem, to wiesz, że jest to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nie musisz się o nic martwić, ponieważ podałam kilka najlepszych przepisów na mięso z indyka.

1. Mięso z indyka z ryżem

Do tego przepisu będziesz potrzebować 1 szklankę ryżu basmati, 1/2 szklanki cebuli i 2 szklanki wody. Na patelni dodaj wodę i zagotuj ją. Dodać ryż, sól i kurkumę, a następnie dobrze wymieszać. Przykryć i gotować przez 15-20 minut. Gdy ryż się ugotuje, wyłączyć ogień i pozostawić na kolejne 10-15 minut. Następnie otworzyć pokrywę i sprawdzić ryż. Jeśli jest w pełni ugotowany, jest gotowy do użycia.

Teraz dodać ugotowany ryż do miski i posypać pietruszką i zieloną cebulką.

2. Mięso z indyka i ziemniaki

Jest to jeden z najlepszych przepisów dla Ciebie. Do tego przepisu będziesz potrzebować 1/2 szklanki pokrojonych w kostkę ziemniaków, 1/4 szklanki zmielonej cebuli, 1/2 szklanki wody, 1 łyżeczkę pasty czosnkowej, 1 łyżeczkę pasty imbirowej, 1 łyżeczkę kolendry w proszku, 1 łyżeczkę kminku w proszku i 1/4 szklanki soli. Zagotuj wodę i przelej ją do rondla. Teraz dodać sól, kolendrę w proszku, kminek w proszku oraz pastę czosnkowo-imbirową. Dobrze wymieszać i gotować przez 5 do 6 minut. Dodać przegotowaną wodę i dobrze wymieszać. Gotować przez 5 do 7 minut. Następnie dodać pokrojone w kostkę ziemniaki i dobrze wymieszać. Przykryć i gotować przez kolejne 10 minut. Następnie zdjąć pokrywkę i sprawdzić ziemniaki. Jeśli są miękkie, to znaczy, że są ugotowane. Tę samą metodę można zastosować do przygotowania ziemniaków.

3. Mięso z indyka z groszkiem

To jeden z najwspanialszych przepisów dla Ciebie. Będziesz potrzebować 1/2 szklanki grochu, 1/2 szklanki ketchupu pomidorowego, 1 łyżeczkę soli, 1/4 szklanki wody i 1/2 szklanki mięsa z indyka. Umyj groszek i gotuj go przez 10-15 minut. Zagotuj wodę, a następnie dodaj sól. Dodaj ketchup pomidorowy i gotuj go przez 5-7 minut. Następnie dodać ugotowany groszek oraz mięso z indyka i dobrze wymieszać. Gotować przez 5 do 10 minut.