Pyszne desery dla dwojga, które są łatwe do zrobienia

Kto nie uwielbia deserów? Każdy chciałby zjeść pyszny deser. Jednak czasami zdarza się, że chcesz zjeść coś wyjątkowego, nie wydając przy tym dużo pieniędzy. W tym celu musisz wypróbować przepisy na pyszne desery dla dwojga.

Jeśli masz ograniczony budżet i chcesz przygotować pyszny deser, który nie jest ciężki, ale nadal świetnie smakuje, powinieneś wypróbować poniższe przepisy.

Sernik czekoladowy

To wspaniałe połączenie, które wszyscy uwielbiają. Wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować ten przepis, to dobrej jakości czekolada, serek śmietankowy, jajka, mąka i cukier. Weź miskę do miksowania i wymieszaj wszystkie składniki razem. Teraz przelej masę do formy i piecz przez 30-40 minut. Pozostawić do ostygnięcia, a następnie podawać.

Ciastka z lodami

Wziąć bochenek i wlać do niego lody czekoladowe. Wziąć 2-3 gałki lodów i dodać do nich syrop czekoladowy. Następnie dodać do nich bitą śmietanę i nadać im kształt tortu.

Mus czekoladowy

Do przygotowania tego deseru potrzebujesz jedynie dobrej jakości czekolady i śmietany. Wlej śmietankę do miski, a następnie weź czekoladę i dobrze ją ubij. Dodaj śmietanę i dobrze wymieszaj. Teraz przelej mus do formy i schładzaj go przez co najmniej 6 godzin. Podawać.

Ciasteczka i krem

Do przygotowania tego deseru potrzebujesz tylko ciasteczek i śmietany. Wystarczy dodać śmietanę do ciasteczek, aby całość wyglądała jak ciasto.

Wnioski:

Te przepisy są łatwe i smaczne dla dwojga. Jestem pewna, że te przepisy dadzą ci właściwy pomysł i smak domowego jedzenia, którego szukasz.