Łatwe ciasto z galaretką dla dzieci

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak smakuje ciasto, czy jest pyszne, czy nie? Jestem pewna, że powiecie, że jest pyszne i mniam mniam. Teraz nie musisz iść do piekarni, aby kupić ciasto. Możesz zrobić to ciasto w domu i będzie ono tak samo pyszne, jak to kupione w piekarni.

Wszyscy wiemy, że pieczenie jest sztuką i wymaga umiejętności, ale zrobienie pysznego i smacznego ciasta nie jest trudne. To ciasto jest bardzo proste do zrobienia, a dzieci będą je uwielbiać, ponieważ smakuje tak samo jak to kupione w piekarni.

Składniki:

1 i ½ szklanki mąki

2 łyżeczki proszku do pieczenia

2 łyżeczki soli

3 jajka

2 szklanki maślanki

¾ szklanki oleju roślinnego

1 łyżeczka ekstraktu waniliowego

1 filiżanka cukru

Sposób przygotowania:

W misce wymieszaj mąkę, proszek do pieczenia i sól, a następnie dodaj 3 jajka i maślankę. Dobrze wymieszaj i odstaw na 2 godziny. Po upływie 2 godzin dodaj pozostałe składniki i dokładnie wymieszaj. Nasmaruj formę do pieczenia i wlej do niej ciasto. Piec przez 1 godzinę. Wyjąć i pozostawić do całkowitego ostygnięcia. Możesz podawać z lodami waniliowymi.

Wnioski:

Zdziwisz się, że jest to najprostszy i najłatwiejszy przepis dla dzieci. Myślę, że jest to najlepszy tort urodzinowy dla dzieci. Tak więc, zrób ten tort i spędź wspaniały czas z bliskimi.