Jak długo należy piec golonki z indyka?

Słyszałem wiele opowieści o ludziach, którzy w dzieciństwie jedli golonki z indyka i bardzo im smakowały. Ja również byłem ciekaw wypróbowania tego dania i chciałem się dowiedzieć, jak długo należy piec golonki z indyka.

Wiele osób uważa, że jedzenie surowych golonek z indyka może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, ale jestem pewna, że nikt nie słyszał o takich problemach. To dobrze, że każdy chce spróbować czegoś nowego i innego, ale zanim zaczniemy stosować jakikolwiek przepis, musimy mieć kilka podstawowych informacji.

Jestem blogerką kulinarną i od dawna zajmuję się tworzeniem przepisów. Dlatego chcę się z Wami podzielić przepisem na golonki z indyka.

Składniki:

4 średniej wielkości golonki z indyka

1 białko jajka

1 szklanka bułki tartej

1 łyżka stołowa papryki

Sól do smaku

2 szklanki wody

1/2 szklanki masła

Instrukcje:

Z golonek indyka usuniemy kości i dokładnie je umyjemy. Wszystkie składniki włożyć do miski i dobrze wymieszać. Wyłożyć na blachę do pieczenia i umieścić w niej golonki. Piec przez 35-40 minut.

Wnioski:

Po 35-40 minutach golonka będzie całkowicie ugotowana i będzie miała chrupiącą konsystencję. Mam nadzieję, że wypróbujesz ten przepis i będziesz cieszyć się tym daniem.